Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zajímavé skiny

Našel jsem u jednoha pacoše docela hezký naskinovaná Windows XP

invader.aspx
stáhni
AlienGUIse™ with Invader.

Další skiny ke stažení /líbí se mi Alien Morph/ http://www.stardock.com/oem/index.asp?oem=alienware &redirect=2

/stáhnout a rozbalit do "c:\Program Files\AlienGUIse\Themes"

a teď mě někdo prosím odkažte na tu diskuzi /tady/ o pracovní ploše kde je kreslená dračice nějak jsem ji ztratil a nějak nemůžýuý přes hledání najít. dík.

:x:DarkStar:x: nazivo zas tak moc pekelnej nebyl, takze nakonec v obyvaku neni..
Ja ve svym profilu stejne jedu "windows classic" bez pozadi + "adjust for best performance".;-)
Ale bez ceho bych byl nervozni - to je statbar: www.statbar.nl
- takovej malej prouzek s indikaci + grafem stavu pameti, vytizeni cpu, aktualnim downloadem/uploadem a regulatorem hlasitosti + mute. Ma to vyhodu, ze je to mrnavy a nemusi se to instalovat; nevyhody - neda se to moc konfigurovat a je to uz stary, vyvoj davno ukoncen.
Pouzivate nekdo neco podobnyho, lepsiho?

Moje oblíbené schéma je "slate" (= břidlice v českých Windows), se změněným default bílým pozadím oken na o něco světlejší odstín šedomodré než je v barvě formulářů (moc nechápu jak se může pořád někdo na tu agresivní Windows default bílou koukat ;-))

V prohlížeči (IE) mám nadto "use Windows default colors".

Standardní vzhled je taky OK, ale nemám rád font Tahoma. Černé pozadí mi přijde také moc výrazné jako JF.

//edit: Ukázka

[slatevlhx3.png]

hmm zkusil sem ten theme.. moc me nezaujal .. tak sem ho odinstaloval a od ted mam znicene ikonky u dokumentu, obrazku .. asociace sou v poradku ale treba .doc dokument ktery se jinak otevira v openoffice ma ikonku .rtf (takovou tu obycejnou wordpadackou).. a nejen to.