Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TinyMCE problémy

Zdravim nevim si rady v nekolika krocich.
- jak nastavit kompletni cestinu pro tento editor
- jak nastavit automaticke opravovani chyb pri psani textu
- dal bych se chtel zeptat jestli neznate nejake dobre triky/ typy

Dekuji moc za vsechny rady

Zdravim, mam problem se spellchecker v tinyMce.

- aplikoval jsem plugin
- do stranky s editorem jsem aplikoval
spellchecker_languages : "+Čeština=cs,English=en",
spellchecker
entity_encoding : "raw",

- po kliknuti na preklad

Error response: <br />
<b>Warning</b>: fsockopen() [<a href='function.fsockopen'>function.fsockopen</a>]: unable to connect to ssl://www.google.com:443 (Unable to find the socket transport &quot;ssl&quot; - did you forget to enable it when you configured PHP?) in <b>C:\Weby\eshop\editor\jscripts\tiny_mce\plugins\ spellchecker\classes\GoogleSpell.php</b> on line <b>85</b><br /> Could not open SSL connection to google.{"id":null,"result":[],"error":null}

Dale nevim jak to funguje, vyuziva to na pomoc google? .....

Nepíšeš o jaký systém se jedná.

Windows:
1) v php.ini v sekci "Dynamic Extensions" odkomentuj nebo doplň extension=php_curl.dll
2) nakopíruj PHP knihovny libeay32.dll, ssleay32.dll do adresáře uvedeném v systémové proměnné, standardně C:\windows\system32\