Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno stahování z youtube

Ahoj, potřeboval bych poradit v čem je chyba. Chci stáhnout video z You Tube pomocí programu Free youtube download. Po zkopírování URL adresy a vložení do programu mi to po odkliknutí ke ztažení hlásí :,,URL do not contain video for download"Co dělám kde špatně? Dík za rady

loading...

Tak nejlepší program je save2pc Pro, fakt doporučuji, video se dá stáhnout ve formátu (mp4, mov, 3gp, 3g2, takže už nemusíte převádět, nebo můžete stáhnout pouze zvuk z videa ve formátu mp3 nebo wav, všechno odzkoušené) jen stáhnout třeba na ulozto.cz tento program i s crackem a můžete stahovat jak dlouho chcete.

Tak nejlepší program je save2pc Pro

A včem je teda nejlepší? Umí to stáhnout video z jakéhokoliv serveru? Umí to na YT stáhnout obojí kvalitu?

video se dá stáhnout ve formátu (mp4, mov, 3gp, 3g2, takže už nemusíte převádět

Video se převodem kvalitativně zhorší. Proč bych ho převáděl?

tento program i s crackem

Tady se takové věci neřeší, viz pravidla.