Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tvorba herního serveru Unreal Tournament 2004

Zdravím :-)
Už nějaký čas hrajeme s klukama na koupeném serveru UT2004, ale chtěl bych vyzkoušet vytvořit vlastní server a soubory by byly v mém pc.
Ve hře UT2004 je kolonka vytvořit server, ale to je naprd nikomu se pak nejde připojit a když vypnu ut tak server zmizí...
Ale na internetu jsem se dočetl o programu HLSW, ale tam se jen ukládají již vytvořené servery nic o vytvoření serveru a jeho publikování souborů a přístupu jsem nenašel, také jsem se dočetl něco o vytvoření FTP serveru, ale to je podle mě blbost...
Chtěl bych to vyzkoušet vytvořit atd a pak se podle toho zařídit s připojením a hardwarem.
Soubory mám (přes 3 Giga) teď to jen dotáhnout do konce.

Jestli máte někdo zkušenoti nebo slušnou teorii tak prosím pomoc jsem docela učenlivej :-D
Díky za reakce.

Jen pár otázeček:-):

-Aby se ostatní připojily musí mít nainstalovaný hamachi?

-Způsob jakým se připojí je otevřít IP v Unrealu?

-Když nebudu mít puštěný hamachi já tak si nikdo nezahraje?

-Abych spustil hru a ostatní se připojily tak co mám dát v UT hostit hru?

Zatim to nemůžu s nikým otestovat jelikož kluci nejsou doma tak se jen tak ptám :-)

Edit: aha já vůl jsem si o tom hamachi nic nepřečetl tak nic už vím vše co potřebuju díky :-D

-Aby se ostatní připojily musí mít nainstalovaný hamachi?

Samozrejme.

-Způsob jakým se připojí je otevřít IP v Unrealu?

Ano, ale ak to bude fungovat spravne, mal by sa ostatnym zobrazit vytvoreny server. Samozrejme je nastavit vynimku pre FW na oboch (vsetkych) PC.

-Když nebudu mít puštěný hamachi já tak si nikdo nezahraje?

Logicky, ano.

-Abych spustil hru a ostatní se připojily tak co mám dát v UT hostit hru?

Ano, vy date hostovat hru a ostatni sa len pripoja cez prislusne menu (ja to mam anglicky: Join game)