Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Hamachi - chyba: "Zprostředkující server odmítl váš požadavek na přihlášení"

Dobrý den.

potřebuji poradit s programem Hamachi(konkrétně patch 1.0.3.0) regulérně jsem ho nainstaloval,zapnul a když jsem chtěl přejít z offline režimu na online hodilo mi to chybu:"Zprostředkující server odmítl váš požadavek na přihlášení" aniž bych se chtěl na nějaký IP server připojit
ocením každou(fukční) radu.
předem děkuji

Změna předmětu, původně: Hamachi (host)

Tak teda řešení až pod nos:

Je potřeba zbavit počítače všech dat od Hamachi. Tudíž nejdříve jděte do složky: Tento počítač -> Documents and Settings -> [Váš účet]. Zde dejte nahoře na záložce: Nástroje -> Možnosti složky -> Zobrazení -> a zde nastav "Zobrazovat skryté a systémové soubory". V té složce se vám objeví složka: "Data aplikací", tak ji otevřete a smažte tam složku: Hamachi. Dále dejte: Start -> Hledat. A zadejte heslo: hamachi. A smažte všechny vyhledané soubory. A nakonec musíte promazat registry. To uděláte tak, že dáte Start -> Spustit -> příkaz: regedit. V otevřeném okně dejte: Upravit -> Najít a tam zadejte heslo: hamachi. Ono vám to vyhledá první registr a ten smažte klávesou DELETE. Jakmile to smažete, zmačkněte klávesu: F3 a najde vám to další. A takto dokola dokud nesmažete všechny registry patřící Hamachi. aJakmile to bude.. restartujte PC a nainstalujte si nejnovější verzi Hamachi.

Já jsem žádné registry mazat nemusel, stačilo udělat čistku v Documents and Settings. Zkus to nejdřív bez mazání registrů, s tím opatrně.

Hledal jsem to i s přečtením asi 2 minuty ;-). Víc používej Google.