Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox a zásuvné moduly

Dobrý den, mám problem s aktualnim firefoxem (1.5.0.1) .. nejedou mi prehravat flashove animace. Pise mi to: "SHOCKWAVE FLASH: V zásuvnem modulu doslo k neocekavane chybe. Doporucujeme aplikaci firefox restartovat".
Uz jsem zkusil reinstalovat FF, vymazat kompletne adresar FF (jak v Program Files tak ve Windows/application data => W98) a ten modul se mi tam porad hazi. Urcite by pomohla reinstalace modulu ale nikde jsem nevycetl jak na to.

Informaci zobrazíš zadáním about:plugins do adresního řádku...
Pak zkus stáhnout a nainstalovat flash z této stránky zasuvne-moduly - je tam i odkaz na FAQ.

Nepoužíváš náhodou rozšíření AdBlock? Údajně dělá problémy právě u flashe, je třeba vypnout v jeho nastavení zobrazování "oušek", po reloadu se už flashové prvky zobrazí.

seznam, novinky :) kterakoli ktera ma flash ..
Docasne jsem to asi vyresil tak ze jsem prolezl registry a vse co melo spolecne s Shockwave a Macromedia jsem vymazal .. ]:)

V Extensions samozrejme shockwave neni, to se instaluje jako plugin a na fakjů na czille jsem se koukal. about:plugins jsem tam videl
Shockwave Flash

Název souboru: NPSWF32.dll
Shockwave Flash 8.0 r22

Typ MIME Popis Přípony Povoleno
application/x-shockwave-flash Macromedia Flash movie swf Ano
application/futuresplash FutureSplash movie spl Ano

.. mno..

Ten pacholek se zažere do systému jako klíště. Musíš ho ještě smazat v cestě C:\WINDOWS\Downloaded Program Files, kde všechno co má něco společného s Flash smaž - tím by se to mělo odinstalovat (avšak po zásahu v regisru nevím, nevím...). Ještě než to smažeš, můžeš zkusit na tom kliknout pravou packou myši, vybat "Vlastnosti" a počíst si, co se o tom dá zjistit - hlavně na uchu "Závislosti". Prohlížeč si pak řekne sám, o instalaci nového Flashe.