Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadny usb kluc...disk chraneny proti zapisu

zakaznik mi priniesol usb kluc ktory hlasi ze je je chraneny proti zapisu a preto sa nan nemoze kopirovat a nejde ani sformatovat. existuje moznost nejakeho nizkourovnoveho formatovania alebo sa s tym nemam vobec zapodievat a poslat ho na reklamaciu? kluc sa javi inak ako v poriadku

Obávám se, že odešel ke našim předkům. Podbná zvěrstva dovede způsobit statická elektřina. Mě osobně a několika lidem se stalo, že při zastrčení falšky do USB v počítači dostali prdu jako hrom a flaška od té doby dělala naprosto nepochopitelné a podivné věci (hlásila se jako Xx8.azDf, někam nešlo zapsat, z některého místa číst, nešla naformátovat, nešlo vůbec zapisovat atd). Před zásunem vždy doporučuju se vybít dotykem ruky na chasis počítače. Hlavně kde mají laminátové plovoucí podlahy nebo PVC.

Kamaratovi sa stalo nieco podobne. Flash bol v kompe, nakopiroval nejake udaje, vybral ho, na druhy den ho vlozil, ze si este nieco nakopiruje a baaaac... uz neslo... Chraneny proti zapisu... robili sme s tym vsetko mozne, ale marne. Napokon ho isiel reklamovat a po mesiaci mu vratili peniaze (a chudak, musel si kupit novy flash disc...)