Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou hry

Dobrý den, mám takový problém. Koupil sem si nový disk samsung spinpoint a od té doby, když spustím hru tak se části načte a poté zčerná monitor napíše to žádný signál a monitor se vypne. nicméně zvuk běží dál. Nevíte o s tím

No a co jsi s tím dělal ? Disk jsi připojil a naformátoval nebo jsi instaloval znovu systém ? Nemá ta grafika přídavné napájení které jsi při montáži omylem odpojil ?