Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows server update services (WSUS)

Zdravím, mám dotaz. Aktualizace windows ad. stahuju na wsus. Ne všechny se stáhnou, protože server dává následující hlášku:

Server nepodporuje potřebný protokol HTTP. Služba inteligentního přenosu na pozadí (BITS) požaduje, aby server podporoval protokolové záhlaví Range.

Neví někdo co stím. Dík. Pepa

to: ws79

Přiznám, že ISA server mi nic neříká, ale mrknu na net. Co se týká FW, tak jsme připojeni do CMS, jelikož jsme státní správa a jak tam to mají nastavené, nemám tucha. Ale hlavně to nemůžu změnit. Nevím, ale některý záplaty se stáhnou v pořádku, jen nkterý ne.

Pepik