Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mohu smazat složku swsetup?

jen se chci zeptat jestli tuto složku mohu smazat, je to složka kam se rozbalují nějaké soubory před instalací ovladačů od HP, nevím jestli jsou to jen v podstatě dočasné soubory potřebné pro instalaci, nebo jestli jsou to soubory důležité pro chod toho zařízení. díky za ujasnění

pokud sem to správně rozluštil pomocí google překladače, píše tam že je to bezpečné, ale že to obsahuje všechny ovladače... tomu rozumím, mě de jen o to, jestli se ty ovladače spouští z této složky, nebo jestli se tam jen rozbalí, a sou tam jen pokud je budu chtít znova použít

Ono ak zmažeš tieto kadejaké "...setup" adresáre potom nechcú fungovať u rôznych softwarov voľby ich inštalarora odstraniť, opraviť, zmeniť.
Ale je zlé ak ti ten 1GB tak hrozne chýba. Uvažuj radšej o výmene disku za väčší.

dost sem se u toho napotil, ale nakonec sem dokázal uvolnit neuvěřitelných 3GB !! :-D takže teď zase nechám chvilku složku swsetup spinkat na disku....

spíše sem uvažoval o externim disku, jelikož muj disk zaplnilo cca 150GB nelegálně stažených filmečků, tak by se v tomhle exterňák hodil, měl bych to hezky zazálohovaný, a mohl bych to pak připojit k tv a jen se kochat videotékou, ale jsou nějak moc drahoučký a já moc chuďoučký

ten adresář je přímo na disku c, windows XP sp3

jeden disk co tam mam (250GB) je rozdělený na 4, jeden je na windows, druhý na programy, další na dokumenty a poslední na hry (je mi jasné že to je blbost, došlo mi to později že stačí rozdělit disk jen na dokumenty a pak na to ostatní), a filmy sem do toho zatáh jelikož zabírají velikou část disku, toť vše :-)

disk se dělí na systém a pak na to ostatní.
všechna data vyper na externí disk*, vyčisti od nich i systémový oddíl.
pak zruš zbytečné oddíly d:,e:,... a vytvoř jeden velký datový.

*) jestli máte v baráku více pc, tak se složte na záložní 1tb.

ten tvůj divný adresář není systémový, něco ti píšou výše. když ti zavazí - já bych se podíval co obsahuje, nechal si vypsat vlastnosti (verze: popis) případných .exe, podíval se ve starteru zda se něco z něj používá, nebo ho vyhledal v registrech - a podle toho ho smazal.

kludne to môžeš zmazať,je to len dočasná zložka pre rozbalenie inštalačného archívu softwaru a ovládačov od hp,ku korektnému chodu zariadení nieje potrebná,samotná inštalačka a odinštalačný program sa zazálohuje do zložky c:\windows\installer a do c:\program files\common files\installshield installation files a swsetup tam zostane len ako pôvodne rozbalený inštalačný archív,ktorý je nadbytočný,pokial spustíš inštaláciu z inštalačného cd alebo zo stiahnutého inštalačného balíčka zo stránok hp,swsetup zložka sa vytvorí na pôvodnom mieste znovu.

Jestli si te pamatuju dobre z minulosti, tak mas neco jako hp compaq 6735s, a hdd mas tedy cca 160 GB.
Jiste jsi byl zodpovedny uzivatel a vytvoril sis Recovery medium.
Nyni staci starej disk vyndat(udelat z nej externi, nebo "Aukrovat" a si koupit 500 GB SATA budes mit prostoru az hruza
http://sysproshop.cz/zbozi/hdd-2-5-500gb-wd5000bev t-scorpio-sata-5400rp-8mb/detail.aspx?p=z:132531
Cena dobra - 2090 kc

kdybych věděl co je recovery medium a jak se dělá tak si to klidně vytvořim :-) a spíš než koupě nového a většího disku do notebooku bych právě toužil po tom externim disku kvůli možnosti připojení k tv atd... filmy v notebooku bych pak klidně smazal a hned by bylo 150GB volných, takže větší disk bych pak nepotřeboval, a noťas by byl spokojenej, a já vlastně pak taky