Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Winampem

čuste lidi mám problém s timhle přehrávačem hudby.Když kliknu na ikonu songu který si chci přehrát tak se tvář, že to něco dělá, ale nic se nědeje pak na ikon songu musim kliknout podruhé a až pak asi za 10 vteřin se písnička spustí.Nevíte co s tim?Dřív jsem měl winamp a šlapal v pohodě.Reinstalaci jsem samozřejmě zkoušel.

Moze to byt aj chyba Winamp-u - a ja si myslim ze je to vacsia pravdepodobnost, mne prestal prehravat mp3 uplne, virus ani iny "badware" som nemal (chyba bola v plugine ktory bol sucastou Winamp-u), dalej mi rozhadzal ikony na ploche (to nie len mne) a tiez mi prehadzal a zmensil vsetky okna na ploche a vtedy som si povedal dost.

Vyskusal som teda alternativu, AIMP a bol som nadseny...

- ziadne problemy ake mal Winamp
- ziadne obmedzenia, Winamp je uz vlastne skoro shareware
- kniznica, tag editor, audio konvertor, nahravanie zvuku
- zalozky - skvela vec, oblubene mp3 v zalozkach a spustene mp3 v predvolenej, mp3 v ostatnych sa nikdy omylom nezmazu ako vo Winamp-e
- rychle vyhladavanie v playliste
- skiny, pluginy, menitelne klavesove skratky, aj globalne kl. skratky
- najnizsia spotreba RAM (v porovnani s Foobar2000, Winamp, WMP a este jednym)
- freeware, cz, sk

www.aimp.ru

Vzhlad nie je to jedine, skiny su totiz dobre aj na to ze sa potom ovlada ovela intuitivnejsie, dalej mi vo foobare chybalo pomerne vela veci z Winampu a AIMP ma toho este viac. Zarazilo ma tiez ze mal vyrazne vyssiu spotrebu RAM ako AIMP ktory ma navyse skiny, predpokladal som opak.