Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký ADSL Router

Máte někdo nějaké doporučení/zkušenosti na bezproblémový obyčejný ADSL router ?
Požadavky (kromě routerování):
DHCP server
min. 4x RJ54 (switch)
dobrý by byl firewall

Dále by mne zajímalo, jak moc reálné je mít tam USB printserver, na který by bylo připojené multifunkční zařízení Brother (tiskarna/scanner/fax).

Diky, já už ťeď sledovat hw nestíham :-(

Mame dobre zkusenosti s SMC7904BRB. Prodali jsme jich a spravujeme nekolik desitek a krome jednoho, u ktereho zustalo viset On/Off tlacitko jsou bez zavad. Nema zabudovany printserver, ale myslim si, ze by ti stejne byl na nic, protoze snad vsechny funguji jako LPR server (jenom tisk). Jinak ma vsechny veci, ktery pozadujes vcetne firewallu.

Jinak Vigory od Drayteku jsou take dobre, ale drazsi. Umi napriklad pres telnet WOL stroje v siti, VPN aj.