Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra nejde spustit

Zdravím mám problém, zakoupil jsem v obchode hru Lord of the rings battle for middle earth 2. Hra mi 1 rok běžela dobře pak z ničeho nic přestala jet tak jsem ji přeinstaloval, ale chyba furt přetrvava. Hru spustím ukaže se me první obrazek s loadingem ( to ještě není ve hře ale ve Windowsu) a pak se nic neděje. Ve spravci uloh hra neodpovída a když stím nic nedělam tak to hodí chybu od windowsu odesílat neodesílat. Rád bych si nechal poradit jak to vyřešit díky .

Zkus přeinstalovat ovladače grafické karty.
Taky to můžeš zkusit odinstalovat a pokud se na to cítíš, tak v registrech dohledat zbytky po hře a ručně je smazat. Taky najdi zbytky po hře, tedy tam, kde byla nainstalovaná a smázni je, pak zkus novou instalaci.