Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr monitoru do 3000,-

Potřeboval bych vybrat LCD monitor do 3000,-.
Monitor bude sloužit pouze na účetnictví.
Žádnou velkou kvalitu za tyhle peníze nečekám.

Monitor bude sloužit pouze na účetnictví.

kup monitor co má rozlišení hafo řádků na výšku, to je u tabulek potřeba.
současné "filmové" širokoúhlé jsou leda na dvě věci.
budeš muset bohužel přebírat i mezi hnoji typu benq, a spoléhat na kvalitní reklamační oddělení prodejce.

nechápu co pořád máte proti aceru.. LCD od aceru sem měl 4 roky bez jakéhokoliv problému a stále vypadal jako nový než ho bratr prodal.. teď mam notebook a téměř bez problémů.. drobné problémy jsou způsobeny mnou, respektivě tim, jak s NTB zacházim..
je jasný že každý má svoje zkušenosti ale vždycky záleží na konkrétním kusu.. klidně může vydržet něco od aceru 10let třeba jako od dellu a naopak obojí může po půl roce odejít..