Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadna flashka?

zdravim, mam tu flashku, kokretne 8GB A-Data (PD9), akorat šedou... po vlozeni do PC se sice zobrazi okno instalace noveho hardwaru, i to napise, ze hardware je nainstalovan a pripraven k pouziti, v tento pocitac vyskoci Vyměnitelný disk, jenze kdyz ho chci otevrit, napise to chybu: Vložte disk do jednotky N:... tohle mi to dela u XP a na W7 to taky napise instalace noveho HW, jenze to uz se ani v tento pocitac nezobrazi, jen tam ikona Vyměnitelný disk problikne, ale nezustane.
doporucujete flashku reklamovat, nebo jsou jiny reseni?
nejspis chyba firmwaru, nebo? diky moc
http://www.heureka.sk/direct/iR/importprodukt-orig /063/0633265269cacb9e26ba4a9d28bb0ab1--mmf176x176. jpg

To je nejaka blbost co tie Win vypisuju, este vlez do spravy diskov (pravy klik na tento pocitac - spravovat) a napis sem co presne mas u tej flash uvedene, ci je tam nejaky oddiel, jaky, skus priradit ine pismeno, prip. zrusit oddiel a vytvorit novy, a skus to tam formatovat zo spravy diskov...

V sprave diskov ma zaujimalo ze co je, a nie v spravcovi zariadeni. V sprave diskov vidis ci su na nej oddiely a v jakom formate to je a da sa tam vytvorit oddiel. To co si fotil su kraviny zo spravcu zariadeni, mna vobec nezaujima spravca zariadeni, mal si ist do spravy diskov, nikde inde.