Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla Firefox - jak změnit ikonky u odkazů?

Ahoj všem :-) Dosud jsem používala Int.Explorer 6, resp. Maxthon - kvůli kompatibilitě s bankovními aplikacemi atd. Jsem zvyklá mít oblíbené položky /odkazy jako samostatný panel s upravenými ikonkami stránek, kam ráda chodím. Vypadá to takto:
odkazy_ie.jpg

Zkouším teď Mozillu a nemůžu přijít na to, jak změnit ikonky u těch odkazů, viz třeba tady:
odkazy_mf.jpg
Ikonky idnes.cz , mobil.cz a BC se zobrazují jako bílé listy, chtěla bych to změnit, ale nevím kde. Prosím poradíte? Je to maličkost, ale potěšilo by mě to ;-)

Díky za snahu. Asi něco dělám špatně :-/ Stáhla jsem si ten localinstall a když jsem ho zkoušela nainstalovat, tak se mi objevilo hlášení, že tento doplněk nemohl být nainstalován, jelikož není kompatibilní s touto verzí.
Kde má Mozilla uloženo, které ikonky má na tom panelu zobrazovat? Přece někde musí mít uloženy i ty ikonky, které se zobrazují u odkazu Centrála Firefoxu a Přehled zpráv. Do těch míst by to šlo i vepsat ručně - že u odkazu XY chci zobrazovat ikonku z umístění .... :?:

Jojo, to jsem zkoušela už několikrát, ale marně. Myslela jsem, že tohle se dá v Mozille snadno nadefinovat, stejně jako v Maxthonu a IE přes vlastnosti záložky. Jenže v Mozille můžu změnit odkaz, jméno, přidat klíčové slovo a popis... ale o změně ikony tam není ani slovo :-(