Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s grafikou

Nazdar lidi, mam uz par dni mensi problem a to : kdyz zapnu jakoukoliv hru tak mi to nahodi rozliseni v 640x480 a kdyz ho chci zmenit tak se mi ta hra vypne. Nekdy se sekne PC a nabehne mi Funkce VPU Recover resetovala nastaveni grafickeho akceleratoru,protoze prestal reagovat na prikazy grafickeho ovladace. Grafickou kartu mam ati radeon hd 4670, vcera jsem zkousel i jine ovladace a porad to same. dikyza radu

Podívej se dovnitř PC a vyndej a zastrč pořádně přídavné
napájení ke kartě ze zdroje, rovnou zkontroluj zastrčení karty do slotu.
Tedy při vypnutém PC ze sítě. Pak komp zapni a podívej se,
zda funguje ventilátor na kartě. Zdroj se co zač? Zjistíš ze štítku,
výrobce a model.