Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W 7 a zvuk

Zdravim,nemohu na Win7 rozjet zvuk.Instalace ve spravci je dobra,zarizeni pracuje spravne atd.,ale pise to ze bedynky nejsou pripojene,pritom jsou.Nevim kde to hledat nebo povolit. Diky

je to zajmavy,kdyz klepnu na ikonku zvuk tak se objevi okno z kartou prehravani a zaznam a tam dole je jen ikonka sluchatek ze jsou nezapojena.A kdyz dam upravit hlasitost tak to pise ze zvuk.zarizeni neni naistalovano. A kdyz se zeptam na ikonce sluchatek ve vlastnostech o zvuk.radici tak pise ze High Definition audio pracuje spravne,jsem z toho jantar

ve spravci zvuku pise ze zvuk.zarizeni High definition audio pracuje spravne,ale treba dole u hodin na ikone zvuku je cerv.krizek a pise ze nejsou zapojeny reproduktory ani sluchatka