Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

ahoj, mam moznost od kamarada postavit pc, neuctoval by mi praci a kupoval to bez dph takze by byla docela dobra cena. Mam se rozmyslet co by sem chtel za sestavu ale ja se v tom nejak moc nevyznam takze sem se chtel zeptat, zda by mi nekdo tu sestavu nenavrhnul. Predstavoval bych si tak do 12 000,- a porad nevim co je lepsi,treba jestli se vyplati koupit uz 4jadro, nebo 2jadro, od intelu nebo amd, dal se nemuzu rozhodnou jestli ATI nebo nvidia. Chtel bych to hlavne na hry. diky moc predem

12 000 je přepdokládám bez toho DPH ? Budeš kupovat i monitor a periferii, nebo za těch 12 000 jen "bednu"?
Určitě ATI

Edit: Aha, zase nečtu do konce. Nevšiml jsem si že je to herní. jak píše mif, za 12 000 to na herní moc nebude

Za ty prachy to moc na hry nebude (i kdyz bez DPH). Vem si, ze jen slusna herni grafika zacina na cca ctyrech litrech. Solidni CPU (samozrejme uz ctyrjadro, i5 nebo Phenom II) taky neni zrovna zadarmo. O kvalitni znackove desce, pametech a zdroji nemluve. OS bych taky zrovna nekradl. Nechces aspon tri fiky prihodit?

díky moc, vypadá to fakt pěkně. Bedna bude vlastní HDD taky a nejspis i DVDRW. Zkusím mu to navrhnou, treba by i něco sehnal levnějš když se v tom oboru pohybuje. jo a ještě něco, kolik si tak mužu říct za ten muj starej? mam AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2,2Ghz, MSI MS-7369,Kingmax 800hz 2GB RAM, SAMSUNG HD502IJ 500GB, ATI Radeon HD 3600 Series 512MB