Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompresovane PDB?

Mam par ebooks ve formatu PDB, ale podle vseho jsou nejak kompresovany nebo co, protoze (na rozdil od jinejch) se mi v Haali readeru nezobrazej spravne - jen jako kousicky textu prolozeny binarnima datama. Moje otazka zni - cim to prevest na format, kterej Haali reader zvladne? Nebo jinak - kterej reader pro WinCE 3.x (SH3) by to umel zobrazit? Dik!

PDB format neni jen pro palmy, pouziva se i na Windows like PDA. Jen diky palmum je hodne rozsireny. Je to v podstate prosty text, ulozeny asi po 4kB v databazove tabulce a navic kompresovany.
Na palmy existuje spousta prohlizecu, od zminovaneho PalmReaderu, pres TextDrive, Weasel (ktery umel cist i ten text o kterem psal Kubik) atd. A to nemluvim o obludach typu Adobe, iSilo apod.