Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak upravit naskenovaný dokument

Prosím o radu, jakým způsobem se dá naskenovaný dokument vložit do Wordu tak, aby se v něm dali dělat písemné úpravy. Když ho uložím jako obrázek nebo jako PDF tak mi to po vložení do Wordu upravovat nejde a pokud to po skenu otevřu v programu OCR,tak tam je po vložení do Wordu hodně chyb, hlavně v čárkách a háčcích. Takže to je asi stejně pracný jako bych to opisoval celý bez skenování.
Příklad: naskenuju dokument A4 a potřebuju tam změnit např. jen datum Dík

Tak teď jsem zkusil : V progr. malování jsem odstranil nepotřebný text, přenesl do wordu a na volné místo po původním textu vložil text. pole - dopsal potřebný text a teď už zbývá jen odstranit rámeček text. pole ale to se mi nijak nedaří(zmizí i s textem) . Jde to nějak?

Ramecek text tam ostane, ked to robi oramovanie tak zrus oramovanie (pravy klik na to a tam niekde su vlastnosti alebo co a v nich oramovanie das ziadne, alebo v menu zrusit oramovanie toho ramceka, zavisi jaky mas word). A hlavne daj si zobrazit nahlad pred tlacou (z menu) ptz to sive ciarkovane oramovanie sa netlaci to je tam len aby si videl kde je ramcek.