Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla Firefox - otevírání odkazů v novém panelu

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit? Zkouším dnes Firefox verze 1.5.0.1 a nemůžu přijít na to, kde nastavit, aby se záložky po kliknutí otevíraly vždy v novém panelu. Když kliknu levým myšítkem na záložku, přepíše se obsah stávajícího otevřeného panelu. Když na tu záložku kliknu pravým myšítkem a zvolím "otevřít v novém panelu", tak se mi to otevírá, tak jak chci. Menu Nástroje - Možnosti mám nastaveno takto: MF-moznosti.jpg , zkoušela jsem i hodně jiných variant nastavení a pořád na to nemůžu přijít :-[ V Maxthonu mi to funguje. Prosím poradíte? Díky předem ;-)

loading...

kdyz ses na strance a kliknes levym, tak ti stranka zmizi a nacte se nova. kdyz kliknes prostrednim, tek se ta nova stranka otevre v novym panelu. Ja to mam nastaveny tak, ze se mi otevre v novym panelu na pozadi, takze kdyz mam stranku s 20 pornoobrazky, tak to vsechno naklikam a mam to prosly za ctvrt minuty 8-)

"Garantuju ti, že si rychle zvykneš a už bez toho nebudeš moct bejt! "
Aha, takže to není chyba (mého nastavení), ale vlastnost Firefoxu :-D
(It´s not a bug - it´s a feature ;-) )
Jsem totiž zvyklá z Maxthonu, že tam se mi jednotlivé odkazy otevírají v samostatných záložkách po běžném kliknutí levým myšítkem, což tam jde normálně nastavit. Myslela jsem si, že ve FF to půjde taky ;-) Takže díky za vysvětlení :-)

Možná to nastavit jde, ale nikdy jsem po tom nepátral.... protože mi defaultní nastavení vyhovuje.
Musela by sis zkusit pohrát s nastavením v about:config (to se zadá do adresního řádku).
Tam je např. položka browser.tabs.opentabfor.middleclick a mnoho dalších....

Případně hodně lidí si chválí rozšíření TabMix.

Já jsem vlastně kdysi kvůli těm panelům přešel z IE na FF.Nebavilo mě už mít otevřených třeba 20 nových oken v IE,kde vše navíc skáče na nové okno a staré schová dolů.Tady to mám všechno v jednom pod záložkami a prostředním kolečkem si otvírám odkazy a původní okno zůstává nahoře.Takže ze stránky lze bleskově naklikat všechny odkazy.K IE už bych se nevracel a zkoušet IE7 beta v angličtině zatím také nehodlám.

Chápu, záložky/panely jsou prima. Já jsem z obdobného důvodu kdysi začala používat MyIE2, nyní Maxthon - a jsem na něj hodně zvyklá. Kvůli kompatibilitě s některými SW ale stejně musím občas používat IE6. Teď zkouším i ten Firefox, protože ho hodně lidí chválí ;-)