Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně zdroje

Dobry den chtěl by jsem se zeptat mam koupenou novou grafiku ATI Radeon Series HD 4650 AGP 1GB GDDR2 chtěl by jsem se zeptat jaky zdroj je potřeba mít. Protože kdyz hraju například World of Warcraft nebo Call of duty 4 proste nějake hry tak se mi v průbehu hry sekne obrazovka potom mi zcerna monitor a musim to vypnout ručně dekuji za odpověd.

To nebude zdrojem...to bude tím že sis koupil agp verzi karty určené původně do pcie slotu, kterou nějakej čínskej debil pomocí obecně známého nekompatibilního čipu-můstku upgravil na staré AGP. Ani výrobce čipu ati se k tomu radši nezná-soutěž:kdo pro takovej krám najde ovladače přímo na ati.com....No a sice to většinou nechodí, ale stejně na to lákaj zákoše a Ty ses nechal chytit. Jestli můžeš takt o vrať.