Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při spuštění Windows 7

Dobrý den, mám notebook MSI GX720 s Windows 7 Home Premium. Spustil jsem program TuneUp 2007 a čistil počítač. Vše šlo v pořádku, ale když jsem zvolil možnost defragmentaci registrů, která byla dokončena, počítač se restartoval a píše, že se win nemůže spustit, aby se počítač nepoškodil. Spustil jsem tedy doporučenou opravu, jenže ta nic neopravila. Stav nouze taky nejde a když chci zvolit bod obnovení, chce to po mě funkci ochrana systému, tu ale nemůžu najít jak zapnout... Prosím Vás moc o pomoc....

SP je skryty oddil disku, kde se nachazi preinstalator operacniho systemu. Na slusnych notesech je to hlaseno po POSTech (neco jako "press Fxx to install/reinstall"). MSI za slusne notesy nepovazuju, neprodavam je ani neservisuju. Mrkni do manualu, mohlo by to tam byt.

Pos*al sis to sám:-D aspoň příště budeš vědět že takové kraviny nemáš spouštět.Když už tak jsi měl použít TuneUp 2010, ten by snad mohl win 7znát. Ovšem na funkci "defragmentace registrů" už dojelo víc počítačů co sem spravoval i s XP.

Windows zálohuje pravidelně registry do \\system volume information, zkušený člověk to dokáže opravit (např. pomocí speciálního bootovacího cd nebo v jiném počítači) tak že zkusí poslední registry nakopírovat na místo těch "natuněných". Tak to buď někomu dej nebo to nainstaluj znovu.