Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladící podložka pod notebook

Ahoj,
potřebovala bych poradit, jaká je nejlepší chladící podložka pod notebook. Na netu jich je spousta, různé cenové variace, různý počet větráků atd. Máte někdo nějaké doporučení??? A ještě jsem se chtěla zeptat, jak je na tom ta podložka s hlučností??

já mám tuhle: http://www.alza.cz/chladici-podlozka-pod-notebook- porte-d92271.htm
cena něco přes 500Kč. Nedá se říct, že by to bylo hlučné. Trochu nevýhoda je v tom, že to není příliš velké - mám ntb 15,4 palce a trochu to z přes tu podložku z obou stran přečnívá. Pokud to nebudeš moc používat na klíně, tak je stabilita celkem ok. Chladí to celkem dobře-je tam velký větrák.
Velká výhoda je v tom, že tam jde nastavit sklon 30 nebo 45 stupňů, což je velmi příjemné, pokud máš ntb postavený na stole. Jenom se pak do ntb trochu blbě strkají sluchátka.