Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vir? - odstranění zbytku viru

ahoj antivir mi napsal at resetuju pc ze odstrani naky viry dal sem ok pc se resetlo a po spusteni pc mi naskocila hlaska:

Při spuštění souboru C:\Windows\system32\sshnas.dll došlo k problému.
Uvedený modul nebyl nalezen.

prosim poradte co to je a co s tim jde delat?
Změna předmětu, původně: vir? (LaKr) (Kráťa)

Je to pozůstatek viru. Vir je pravděpodobně pryč, nicméně jeho spouštěcí odkaZY JSOU POŘÁD V SYSTÉMU. sYSTÉM SE JE SNAŽÍ SPUSTIT. (safra caps)

Doporučuji ti pc vyčistit podle té stránky:

Stáhneš a spustíš OTM.exe

Do žlutého okna zkopíruješ toto:

:services
SSHNAS

:reg
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Videohost"=-
"SSHNAS"=-

:files
%windir%\msa.exe
%windir%\system32\sshnas.dll
%windir%\Tasks\{66BA574B-1E11-49b8-909C-8CC9E0E8E015}.job
%windir%\Tasks\{35DC3473-A719-4d14-B7C1-FD326CA84A0C}.job

:Commands
[emptytemp]
[Reboot]

Klikneš na tlačítko Moveit! Po dokončení půjde systém na restart. Po restartu by to mělo být v pořádku.

Mal som rovnaký problém. Nepomohli ani aktualizované programy (Avira, Spyware Doctor). Mne pomohlo problém odstrániť odstránenie z Registrov.

1. spustiť REGEDIT
2. vyhľadať sshnas21.dll
3. odstrániť nájdený riadok
4. rebootovať W7.
Možno už to Vás netrápi, ja som sa s tým stretol až teraz. Mohlo by to pomôcť aj iným.
Advice321