Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pluginy do Photofiltre

Dobrý večer, moc prosím o radu jak vložit pluginy do Photo filtru. Už mi není jasné po otevření oficiální str. pluginů kam klikat - je vše francouzsky. Díky moc za radu. Slávka
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)
Změna předmětu, původně: Pluginy do Photo filtru (LaKr) (Kráťa)

Jak dostat plugin do Photofiltre.
Stahujte z : oficiální stránky pluginů
Každý plugin je sbalen spolu s návodem (francouzským) jako soubor s příponou .zip. Stáhněte si jen ty, o které máte zájem. Rozbalte je do adresáře Plugins, který je podadresářem Photofiltre. Pokud jste neměnili nic při instalaci programu, měl by se nacházet na c:\Program files\Photofiltre\Plugins
Po instalaci by se pluginy měly objevit v příslušných podmenu kam patří, přibude tam kolonka Zásuvné moduly. Protže se nasáčkují do různých menu, je dost nešikovné je tam hledat - Filtry, Nástroje, Soubor ...
Pluginy by však měly být vidět i na pravé boční liště okna programu (viz interface. Pokud tam nejsou, jděte na menu: Zobrazení a zatrhněte volbu Lišta zásuvných modulů

Některé novější pluginy v boční liště vidět nejsou - hledejte tedy v menu Obrázek, Filtry nebo Nástroje /zásuvné moduly

pluginy.html

Mohu ti nějaké i poslat.

Díky moc ale já nevím jestli se do toho mám vůbec pouštět?
Jsem naprostý začátečník - dají se poslat na e-mail?
To je potom vprazakova@seznam.cz
Tak dík. Ty návody na internetu už jsem pošla několikrát, ale nezabrala jsem na to.
Slávka