Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalovací program - jaký je nejlepší?

muže mi někdo poradit jaký je nejlepší vypalovací program na xp,mám nero 7,a to má například problémy vypalovat a mazat formát rw,chtěl bych nějakou kvalitní,co si poradí se všemi formáty,a pokud možno v češtině,slyšel jsem že je dobrá,Ashampoo Burning Studio Free,tak nevím,díky za rady.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)
Změna předmětu, původně: vypalovací program (LaKr) (Kráťa)

Že je Ashampoo Free nejlepší bych si netroufnul tvrdit. Fakt je že už pár let nepoužívám a nedoporučuju nic jinýho. Umí to všecko co potřebuju a nic to nestojí. I moje manželka je schopná to bez nápovědy obsluhovat :-)

Ona je moc chytrá, šikovná a tak, kdyby to náhodou četla...

Pouzivam Ashampoo i Nero a oba maji problemy s mazanim a palenim na DVD-RW, neni to ale softem, v mem pripade mozna uz prepisovaci media maji "nejlepsi leta" za sebou, ve tvem bych to poresil treba updatem firmweru vypalovacky nebo medii jine znacky, ale nic ti nebrani vyzkouset ten ci onem softik a sam posoudit nakolik je dobry a vyhovuje.

už to zkouším i přes ashanpoo a taky přes burner xp,ale blbne to stejně,vymazat to jde,ale už tam nejde nic nahrát,a to mám ty rw nové,a to co jsi psal že to mám pořešit nějakým updatem firmveru,tak to ani nevím co to je.

bylo mi řečeno že mám udělat updatem firmweru vypalovacky a mělo by bít po problému,rád bych to zkusil,ale ani nevím jak to udělat,nevím ani jaký mám tip vypalovačky,na počítači to není a papíry k tomu nemám,a ani nevím kde stáhnout noví firmwer,poradí někdo.