Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Online překladač textu s dobrými výsledky?

Nemáte někdo tip na online překladač textu, kterej dává dobrý výsledky? Znám jen translate.google.com a někdy je to tragédie.

Jde o překlad pro osobní použití, nemusí to být top kvalita, stejně si to musím vždy přeformulovat do "lidskýho" jazyka.

Jde o překlady ES-EN, ES-CZ, EN-CZ; kde ES je španělština, EN je angličtina a CZ je čeština.

Pro příklad, proč ani gůgl občas nevyhoví. Tento text

Tetsuya made as if to resume his work: he was just putting the legs on
a table.

Přeloží jako

Tetsuya, jako kdyby k obnovení jeho práci: byl právě uvedení na nohy
tabulky.

Což jak uznáte, je tragédie. Správně by to mělo/mohlo znít zhruba
Tetsuy odpověděl (tohle vyplývá z kontextu) jako by dokončil svou práci; položil si nohy na stůl.

Pavel

Při překladu bude vždy nutné používat hlavu.Stroj nepozná fráze a je li více výrazů pro dané slovo budeš si muset vybrat sám.K tomu slouží profesionální, bohužel placené, produkty.Stroj by taky nedokázal přeložit např.do němčiny "ranní ptáče dál doskáče", když Němec řekne morgene stunde hat gold in munde (Ranní hodina má zlato v ústech.Rovněž o chlup - v Anglii o kůžičku vlasu.