Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede net..x(

Mám takový problém,vždycky když zapnu net,..tak většinou po 5 minutách "surfování" přestávají nabíhat stránky,..prostě to "dělá že to načítá" ale vždycky po 15 vteřinách načítání se objeví Stránka neze načíst apod. ;-)
Nevímco s tím mám dělat,.. poraďte ,.. kabely ,..nastavení atd. je nastaveno správně.. používám OS WIndows 7

Děkuji

Na druhém PC mám taky itnernet od stejného provozovatele..avšak s jinou IP adresou atd.. ;-) a to jde v pohodě.-.. řekl bych že je to asi nějak debilně nastavené ve Windows .. ale nevím kde,.. a jinak na všech internetových prohlížečích se to děje,..

nepíšeš jestli kontrola na spyware je ok.
můžeš si taky sjet log v hijackthis, a projít ho na podezřelosti.
nepoužíváš nějaký sw od apple (k ipodu aj.)?
má někdo stejné připojení jako ty (nejlépe ze stejného routeru) a bez problému?
tvůj předvolený dns server je od tvého providera, případně nějaký opendns?
soubor C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts je bez podezřelých záznamů?