Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdiel medzi HW AP a PCI kartou?

Ahoj, rozmyslam ci kupit radsej niake starsie hardwerove AP, napr. Ovislink 1120 alebo PCI kartu, rozmyslam nad MSI PC54G3. Zaujimal by ma vas nazor, co je vyhodnejsie, ci karta postacuje, ci nema velke naroky na procesor alebo ramku, ci v bedni moc hreje, atd.. jdnoducho plusy a minusy oboch, rozdiely vo funkcnosti.
dakujem velmi pekne

Měl jsem obojí a pokud nemáš vyloženě duvod proti bral bych jednoznačně HW AP.
Jedinou nevýhodou je nutnost sítové karty (pokud nemáš, nebo máš stavající zabranou/né)
Jinak má HW jen a jen výhody: mužeš mít kratší, kabel, jednoduchá montáž, přenostitelnost
volný pci slot.. "zlatou svini" zašroubuješ jednou a máš pokoj a ne kontrolovat signál
při každém posunutí kompu... jednoduché rozbočení...