Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Z nokie do nokie

Potřebuju poradit jak dostat data (adresář, archívy atd.) z jedné nokie 6310i - PC Suite 4 do novější N6280 s PC Suite 6.70. ContentCopier starší PCS verze vytvoří archív, který nová verze nenačte. Nová verze PCS zase nerozezná starší telefon. Hledal jsem nějakej konvertor, ale asi blbě, bo jsem nic nenašel. Nemáte někdo nějakou radu?

Nevím proč (a ani po tom nepátrám) ale dnes ráno, když jsem starou nokii připojil PCS 6.70.22 ji bez problému načetla i odzálohovala. Včera jsem si s tím hrál asi hodinu a nic. Dnes ráno, asi vlivem zemského jádra (se asi začalo točit rychleji::)), to fungovat začalo... Počítač jsem nerestartoval! Takže, vyřešeno