Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najednou nejde vytvořit vlastní DVD v Neru, PROČ?

Heleďte, poraďte někdo inteligentní, proč nemůžu najednou vytvořit vlastní DVD v Neru, když mi to vždycky šlo. Nezkoušel jsem to teda s ničím jiným než s Rákosníčkem, možná je to chyba souborů, ze kterch to chci udělat, ale kdo tomu rozumíte, poraďte.
Normálně postupuju - dám vytvořit vlastní DVD, označím položky, upravím si menu, dám vypálit a v momentě, kdy se připravují jednotlivé položky na kódování a pálení se objeví hláška:
"Unable to create the disc structure: Transcoding of video failed.
Burn process failed!
An error log file was created that can be very helpful in diagnostic problems. Would you like to save it?"
ještě přikládám tu část uloženýho logu, kdy se to hryzlo:

[21:56:17] NeroVision total data size  : 280037804 bytes
[21:56:17] NeroVision multiplexed size : 289394688 bytes
[21:56:17] MMTools    adding cached d:\download\Rákosníček\počasí\01_-_Jak_Rakosnicek_nevyrobil_duhu.avi video/0
[21:56:18] MMTools    adding cached d:\download\Rákosníček\počasí\01_-_Jak_Rakosnicek_nevyrobil_duhu.avi audio/0
[21:56:18] DVDEngine  ********END: _VOBS - Process VOB
[21:56:18] DVDEngine  ******END: VTSTT_VOBS#1 - Process Create
[21:56:18] DVDEngine  ****END: _DVDVideoBase - Prepare VTS#1
[21:56:18] DVDEngine  **END: _DVDVideo - Prepare
[21:56:18] DVDEngine  ###########################################################################
[21:56:18] DVDEngine  ERROR
[21:56:18] DVDEngine  cause: 128 (nmc_processing_exception)
[21:56:18] DVDEngine  source: GetSampleData
[21:56:18] DVDEngine  description: SID vlastníka abonentů jednotlivých uživatelů neexistuje.
[21:56:18] DVDEngine  ###########################################################################
[21:56:18] DVDEngine  **BEGIN: IDVDSessionBaseImpl - Clear
[21:56:18] DVDEngine  **END: IDVDSessionBaseImpl - Clear
[21:56:18] DVDEngine  END: IDVDVideoSessionImpl - Prepare
[21:56:18] DVDEngine  BEGIN: IDVDSessionBaseImpl - EndDiscAccess
[21:56:18] DVDEngine  ..Flags=0
[21:56:18] DVDEngine  **BEGIN: _MediaAccess::Release ()
[21:56:18] DVDEngine  ****BEGIN: _MediaAccess::~_MediaAccess ()
[21:56:18] DVDEngine  ****END: _MediaAccess::~_MediaAccess ()
[21:56:18] DVDEngine  **END: _MediaAccess::Release ()
[21:56:18] DVDEngine  END: IDVDSessionBaseImpl - EndDiscAccess
[21:56:18] DVDEngine  BEGIN: IDVDSessionBaseImpl - RegisterCallback
[21:56:18] DVDEngine  ..Session callback unregistered...
[21:56:18] DVDEngine  END: IDVDSessionBaseImpl - RegisterCallback
[21:56:18] GCCore     The following operation did not finish in the past 15 seconds: Receive sample (AV Grabber)
[21:56:21] GCCore     The following operation did not finish in the past 15 seconds: Grab still image (AVStillSource)
[21:56:26] GCHW       Node removed: Microsoft Streaming Quality Manager Proxy
[21:56:32] GCCore     WARNING: Operation locked for more than 15 seconds: AVGrabber (112)
[21:56:36] GCCore     The following operation did not finish in th..

díky moc všem.
[mod]doplnený tag code (los)[/mod]

Ja Ti asi pomôcť nedokážem, ale možno niekto iný poradí, ak bude vedieť, aká je to verzia Nera. Neupgradoval si? Podľa toho čo píšeš, asi nie...

Neinštaloval si medzitým nejaké kodeky? Podľa tohto by v tom mohol byť problém: showthread.php

Môžeš skúsiť pozrieť výsledky vyhľadávania na Google, nie je ich veľa: http://www.google.com/search?q=nmc_processing_excep tion+%22The+owner+SID+on+a+per-user+subscription+do esn%27t+exist%22

Musím to ještě teda vyzkoušet na něčem jiným, moje DVD jsem si udělal, ale z mpegu - ale šlo to.

Mimochodem, mám upgrade Nera na 6.6.1.4; NeroVision 3.1.0.25.
kodeky: Codecs6030_allin1; Combined-Community-Codec-Pack-2006-05-01; ffdshow-20060526-rev2546.

Zajímavý ale je, že teď mi to dělá to, že načte souboru a pak když dám vypálit, zmizí okno Nera a visí někde na pozadí a nic se neděje. Musím NeroVision vypnout ve správci úloh.
Je to nějaké pojeban:-/é