Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa sluzby SkypeOut

Prosim vas nepoznate nejaky program cez ktory by sa dalo telefonovat ako cez SkypeOut? (teda z PC napriklad na mobil - staci telefonovanie v SK a CZ). Malo by to byt na podobnom principe ako Skype (kupim si kredit a telefonujem), len aby mal sekundovu tarifikaciu. Dakujem.

Tak som skusil to Wengo. Zaregistroval som sa a dostal som kredit 2 Eura zdarma. Skusal som volat na mobil, no nejde to. Zacne vytacat, potom sa ozve zensky hlas, ktory nieco povie (nerozumiem z toho ani slovo) a potom to zrusi hovor. Neviete co by v tom mohlo byt? Na pevnu linku mi volat ide.

Pokladal/nepokladal... rozhodne neni o nic horsi nez cesti opertatori; naopak - pri slabsim pripojeni k internetu nebo pri problemech s pingem je treba vyrazne kvalitnejsi nez vetsina ceskych operatoru. (tj. funguje v pohode i tam, kde u ostatnich operatoru slysis jenom vypadky, chrceni a prerusovany signal).
BTW - ja jsem taky nic nerikal o Voipbusteru, predpokladam, ze by si na ty adrese vybral radsi nekterej z tech systemu, co maji hovory do ceska zadarmo - je jich tam dost.
Poivy, Voipcheap, Voipdiscount atd. jsou vsechno jeden a ten samej preprodavanej produkt (stejnej jako Voipbuster).
viz http://pc.poradna.net/question/view/47414-voice-ip- telefonie#re-47542