Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s tiskárnou STAR

Dobrý podvečer, prosím o radu ohledně tiskárny STAR. Začala mi tisknout pouze vrchní dvě třetiny písmen. Vyměnila jsem pásku, ale problém je stále. Mám Windows ME a tisknu ze systému DOS. Děkuji moc za pomoc.
Hezký den J.

Jehličkovou hlavičku čistit pouze petrolejem! Líh nebo jiná odmašťovadla jí spolehlivě zadřou a zlámou se jehličky - jakož i nevhodná nebo amatérsky máčená páska (do razítkové barvy - páska jehličky "maže").
U STAR tiskáren bývá někdy problém, že kazeta nedosedne až dolů - zkontrolovat, jestli páska překrývá celou hlavičku. Není-li kazeta dosedlá, otáčet čudlíky pro posun pásky, až si sende. Též bývá prdlá pružinka na takovém caplíku, který drží kazety ve správné poloze. Jestli nic z toho nepomůže, jsou spálené spínací tranzistory.