Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde otestovat rychlost připojení ?

Kterému a hlavně na které stránce věříte testu rychlosti připojení ? Zkoušel jsem jich více a jen mne zaráží to, že se kolikrát hodnoty rozlišují i o 2 MB což mi vážně připadá dost a nevěřím tomu, že by mé připojení bylo tak nestabilní.Já osobně tedy mám ADSL od O2.Díky za tip a za Váš názor kde měřit.

vzhledem k agragaci 1:50 ti to může lítat...

Jinak u ADSL (nyní od T-mobile) to funguje tak, že spojení na malé přenosy dat je značně rozkolísané (měřiče rychlostí toho moc nepřenesou), ale při stahování velkých souborů se to po několika MB stabilizuje na určité rychlosti a víceméně drží...

Dalsi reference muze byt i nejake distro z index.html

Strahov ma nyni pripojeni 10Gbit/s (CESNET2), vlastni server:

Časté používání různých mirrorů vedlo k vytvoření serveru, který nabízí všem uživatelům mirror většiny známých distribucí linuxu. Server je připojený pomocí 1Gbit linky k páteři SH, kapacita je 16TB a měsíční traffic tvoří přibližně 50TB stažených dat.

Na testovani zdarma je jak delany. ;-)