Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jednoduchej cms

zdravim,
nevite nekdo o nakym jednoduchym cms? potreboval bych tohle:
- podpora dvou jazyku (potreboval bych, aby se zobrazovaly obe vlajecky, ne pouze ta druha)
- byl bych rad kdyby nepouzival databazi, ale to neni podminkou
- jednoduchost, ponevadz od nej nic jinyho nez upravu, pridavani a mazani clanku neocekavam...

vim, ze me hodite na www.opensourcecms.com, ale tam sou vsechny cms takovy moc... slozity - az na tenhle www.cmsimple.dk , ale ten zobrazuje jenom jednu vlajecku...

predem diky moc...

Trochu nechápu jak to myslíš s těmi vlaječkami. Jinak CMS Simple doporučuji, jednoduchý a přehledný je i kód, takže není problém si tam cokoliv dobastlit /třeba i vlaječky. Databázi nepoužívá.

Na CMS Simple třeba běží tohle: documentation, takže vidíš že není problém si vzhled upravit zcela podle vlastních představ

Zobrazení vlaječek je jenom grafický efekt. Podstatné je, jestli ten či onen CMS je vytvořen jako "multilanguage", tzn. umožňuje snadnou lokalizaci , resp. překlad do dalších jazyků. Pokud s tím nebylo počítáno již od návrhu, byla by taková úprava velmi náročná. Pokud obsahuje vícejazykovou podporu, upravit zobrazení vlaječek podle tvých představ je práce na 2-3 minuty...

//edit: CMSimple více jazyků podporuje, takže v tom nevidím problém.
http://www.cmsimple.dk/?Installer%27s_Manual:Creati ng_a_multi-language_site