Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 12000 Kč

potřebuju poradit s vyberem notebooku max do 12 000Kč. nejde mi o to aby to byl nejaksilný stroj. potřebuju ho hlavně na internet a při práci. je mi jedno jaký OS ale potrebuju aby mel express card slot. doporučte mi nejaký. díky

Autor sa pytal na notebook, nie netbook. To je rozdiel. Dalej v beznych obchodoch BenQ snad ani len nedostat. Medzi HP, Asus, Acer a ostatnymi v tejto cenovej hladine nevidim rozdiel. Vsetko je to lacny smejd a sadzka na stastie. Ale nikom nazor neberiem. Sam by som nevzal Asus ci Acer, ale mozete mi verit, ze vacsina ludi teda neoceni neleskle displaye a kryty.

Chjo... Kolik's toho mel v pazourach? Co ti zakaznici nosi na servis? Rozhodne bys nenapsal, cos napsal, za predpokladu, zes tebou uvedene strojky videl /a osahal/ na vlastni oci. Fakju z marketu a vrzajici Acery pomijim, Asus ci HP je ovsem v teto cenove tride dobra volba. A lesklost? To nese doba...