Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba zvukovky

Mám dvě zvukovky v jednom pc a v druhém. V jednom mi ji system nadetektoval v druhim ne. Obě mají stejný čipset jedna je ASb Audigy SE a druhá SoundBlaster VX, ale pro soundblaster vx není ovladač pro XP a hlásí mi to že xp již zmíněný ovladač obsahuje, ale není to pravda. Všude píšou že mám použít ovladač od SB Audigy SE ale ten mi hlásí že nenalezl žádný podporovaný produkt kde je tedy problém?

To není jenom creative ASUS xonar DS má ASIO a na XP jde ASIO se všema míma hudebníma aplikacema syntík ms gs wavetable od microsoftu celkem v pohodě a na vistu firma ASUS taky kormoc nemyslí ASIO tam hrálo jen s magix music studiem a logicem audio a s ničím jiným. Linux je také dobrej sytsem ale plno ovladačů na něj je okleštěnejch jenomže programátoři zvukovek a ovladačů budou říkat vykašli se na vistu 7 a linux a microsoft a firma linuxu jako je Ubuntu budou říkat programátoři jsou kreténi prostě se mezi sebou nedohodnou tak začínám pracovat na svém vlastním projektu zpřístupnit vsti syntézu něco jako yamaha ale freeware a chci to hnát přes asio a pomocí virtualního midikablíku LopBe1 to chci hnát přes nakej vsti host ale i když jsem zatím použil prastarou verzi reaperu kterou najdeš i v plné verzi chci sehnat programátora a vytvořit něco vlastního co by chodilo přes asio a snímalo midi all chanels nulový formát z virt midi kablu a používalo libovolnou vsti syntézu. Jak je však známo ASI jede přímo na zvukárnu a jiná aplikace nemá šanci tudíž by prográmek musel umět realtimově nahrávat do wavu či mp3.