Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox a vytížení procesoru

Mám problémy s Firefoxm, neustále zamrzá, vytíží procesor na 100 %, to trvá cca 15 vteřin a pak opět normálně pokračuje. Toto udělá když ťuknu na odkaz, ale taky kamkoli ve Firefoxu, na řádek nabídky, nastaveni... Internet explorer běží naprosto normálně. Firefox jsem odinstaloval a znovu nainstaloval. Spyware by tam být neměl SpyBot nic nehlásí, viry rovněž ne (Avast, NOD32). Operační systém je Windows XP Pro SP1. Díky za každou radu.

Když vypnu antivir + firewall dělá to stále, to jsem zkoušel (vypnul jsem i SpyBot). Počítač v síti není, jen internet. Ještě upřesním, jak FF "zamrzne" - ťuknu na odkaz nebo na menu, objeví se hodiny, spustím správce zařízení - procesy - firefox - vytížení cca 90-100%, aplikace - firefox - neodpovídá. Po 15-20 sekundách FF normálně pokračuje. Dělá to asi tak 2 měsíce, před tím vše v pořádku. Na počítači se během té doby nic neinstalovalo, maximálně možná 1 hra, ale s tím to nesouvisí.