Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj?

Co je to PFC u zdroje??(aktivní a pasivní)??
A jaký by jste mi doporučili zdroj na sestavu AMD Athlon XP 2500+,512MB RAM základní desku GA-7VT600 1394?? Předem děkuji za odpověď.:i::.(::)

PFC je power factor correction, zavisi od neho zataz (a rusenie ak je zdroj bez PFC) rozvodov 230V. V podstate ta nemusi zaujimat ci je aktivne alebo pasivne, v slusnejsich zdrojoch byva aktivne takze podla toho poznas slusnejsi zdroj :))

Aku chces mat grafiku? Pouzil by som minimalne 350W kvalitny (fortron, enermax, apod.) zdroj, ak chces nekvalitny (eurocase a spol china) tak aspon 400W