Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Windows 7 starter - jak změnit pozadí plochy?

Dobrý den.Prosím vás může mi někdo poradit jak mám změnit plochu(pozadí) na mým netbooku?Mám Acer Aspire one D250-0Dk.Byl tam už nainstalován Windows 7 starter.Jsem ůplnej laik a vůbec se do toho nerozumím.Byla bych ráda kdyby mi někdo napsal na email ....@seznam.cz.(nevím jak mám hledat odpovědi na můj dotaz)Mockrát děkuji...s pozdravem Míša
Změna předmětu, původně: Windows 7 starter
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel) (touchwood)

Ahoj, já jsem si to stáhla a akorát mi tam zanesl asi 5 virů, takže nedoporučuju ;)
Nazdárek.Pravě jsem se s tím trapil a přišel jsem na jeden dobrý prográmek.Jeho název je Oceanis Cha…
petrUK 02.03.2010 14:07
petrUK
Doufám, že mi to nezanese počítač nějakými plevely (rozuměj viry), ale zatím se zdá, milí uživatelé…
heimdallasgard 05.04.2010 18:17
heimdallasgard
nazdar tak poradil si mi fakt super program lebo som uz myslel že som už uplný debil že neviem zmeni…
jego 30.04.2010 01:08
jego
Program mi nainstalovat šel, ale nešel mi spustit :( to mě fakt mrzí... vůbec nešel otevřít :(
Shiki 11.09.2010 23:20
Shiki
parádní program, taky jsem měla problem s tapetama na plochu ale ted je vše ok =)
L3NNA 29.10.2010 14:51
L3NNA
Vše funguje jak má fungovat:-)ale jediná moucha tohoto programu je... že funguje pouze na Windows 7…
Adam6 24.11.2010 21:19
Adam6
Super, veľká vďaka. Pomohol si mi. Všetko funguje tak ako má.
jumper 27.11.2010 21:34
jumper
funguje to odporucam :) vdaka
kiker 21.12.2010 17:29
kiker
riadne super je ten program :D..ide too :D
radko 12.01.2011 01:58
radko
ahoj...je ten program spolahliwy?nechytim ziadne vyrusy?...ked to uz mam potom nastawene wsetko a ch…
papinka 12.01.2011 19:14
papinka
Už jsi nějaký virus chytil nebo máš v PC keylogger. Nechci připustit možnost, že ta slova mrzačíš z…
karel 12.01.2011 19:17
karel
Hej fakt děkuju, hledal sem to jak tupec a konečně sem to našel ještě raz dakujem...
Houbák 12.02.2011 18:25
Houbák
nejde to , nainstalovaný to mam po restartovani to slo spustit, zmenil sem tapetu ale ta jen na ploš…
jindr 19.02.2011 14:18
jindr
možná už sis nainstaloval nějaký jiný vychytralý tunič vzhledu. a když to přepíšeš v registrech nape…
lední brtník 19.02.2011 16:00
lední brtník
Uzasne!!!! Pomohlo!!!
Vendula 17.08.2011 17:58
Vendula
Tiež mám mininotebook asus eee s OS W7starter, skúšala som nainštalovať oceanic change background ,…
erika 19.04.2011 11:40
erika
hele u této verze to nejde, jde to u všech jiných kromě této (windows 7 starter) ale za 1. jde to je…
avavra 10.02.2012 18:56
avavra
Práve som si stiahla tento program a konečne po takmer roku, čo mám nový počítač, som si mohla zmeni…
Mishqa 19.02.2012 08:03
Mishqa
u w7 starter to tak nefunguje jako u normálních v7 ale měl by pomoci tento program Oceanis Change Ba…
Mike22 16.07.2013 01:31
Mike22
Jo,tazatelka bude mít z odpovědi po tři a půl letech radost,určitě to ještě zkouší.:-)
Karel04 16.07.2013 07:32
Karel04
Google: Windows 7 starter změnit tapetu Zvládneš to?
karel 16.02.2010 13:07
karel
Jo a prosím vás ještě o jednu radu.Lišta dole i nahoře je tak široká,že nevidím u své oblíbené hry s…
Mischell 16.02.2010 15:49
Mischell
Fullscreen pokud hra podporuje, pokud nevíš jestli jo, tak nám napiš název té hry, pokud víš, že ne…
JOJO86 16.02.2010 16:21
JOJO86
Lista jde zmensit na cca pulku 1cm. Start>vlastnosti>hlavni panel>pouzit male ikony, akorat kdo spat…
Radek 16.02.2010 16:30
Radek
Ahojky...říkals,že tá lišta nahoře se dá nějak schovat?Je to hra slovní fotbal na hry.cz.Jak bych te…
Mischell 17.02.2010 16:01
Mischell
no jestli chapu dobre tak to hrajes v intnetovim pohlizeci tak proste zkus zmacknout f11 a uvidis je…
tom.win 09.11.2010 23:37
tom.win
výborná rada:)) právě po zadaní podobného dotazu jsem ji našel.... ale změnit pozadí mi nepomohla :-…
tu.pec 26.02.2010 22:09
tu.pec
ten program je super...dik za tuto tému :))
macko 09.10.2010 22:24
macko
Ten program je na nic. Sice ti dovolí změnit obrázek na ploše , ale na oplátku ti znemožní na plochu…
Newpaw 11.10.2010 15:38
Newpaw
Díky za prográmok a nie sú žiadné problémy všetko šlape perfektne a každú hodinku sa mi mení tapeta…
peha 18.11.2010 16:13
peha
Zdarec všichni. Než jsem se dostal k hledání problémů s pozadím, tak jsem aklivně vymazal nějaký sou…
matbiker 30.11.2010 15:22
matbiker
Windows 7 starter nepodporuje změnu pozadí. Pokud si potrpíte na dobrý desing upgradujte na Windows…
Ellesmérys 22.12.2010 14:32
Ellesmérys
a ako upgradnut?
biggi83 26.12.2010 16:29
biggi83
Koupit vyšší verzi. http://www.exasoft.cz/microsoft-windows-7-home-pre mium-cz-upgrade-z-windows-7-s…
karel 26.12.2010 16:45
karel
Se M$ zbláznil ne ? .... v to přece nemůže doufat :DDDDDD
MonteGo 16.02.2011 03:26
MonteGo
když už téma vyrolovalo nahoru, nechce někdo ze šťastných majitelů "win7 starter" zkusit ruční nasta…
lední brtník 12.01.2011 19:40
lední brtník
klidně lze použít i cestu - kamkoli..
touchwood 16.02.2011 09:58
touchwood
watch
toer85 26.03.2011 07:22
toer85
Děkuji mnohokrát za všechny rady tady :)) skrz tohle forum já počítačový antitalent a blondýna jsem…
MagDuse 31.05.2011 23:23
MagDuse
Prosím tě, nemohla bys mi přiblížit ten tvůj postup?? Podle toho návodu jsem to moc nepobrala a ta č…
PC-Antitalent 13.08.2011 23:04
PC-Antitalent
já jsem oravdu v koncích nejde mi stahnout oceanis! a problemi s černou obrazovkou taky nemám je to…
janidulik 14.06.2011 17:25
janidulik
Pokud se nepletu WIN Starter jde pro NETBOOKY a co jsem si cetl tento system je delany primo pro ne…
Vova 14.06.2011 17:30
Vova
Muzete mi prosi poslat program na zmenu tapety pozadi?mam Win7starter.Diky.
JW1916 15.06.2011 23:25
JW1916
Jedním z (mnoha) omezení verze Starter je nemožnost změny tapety. Proč si teda tu verzi kupujete, kd…
jirka44 16.06.2011 07:39
jirka44
hmm..třeba protože to s jinym windowsem prost neni k dostání? :D
cool 24.05.2012 19:23
cool
ahoj , prosimťa zistila si ako sa da zmenit pozadie na win 7 starter? ja som si práve kupil mini not…
ahoj 19.06.2011 11:26
ahoj
Čus, stáhni si ho tady, fachá suprově: http://www.pcporadenstvi.cz/oceanis-change-backgro und-window…
pierre 04.03.2012 00:14
pierre
Nejjednodušší je na internetu si najít obrázek v Exploreru (nevim jestli ostatni prohlizece umi) a k…
AZOR 04.03.2012 00:25
AZOR
::) aha tak beru zpet Starter neznám..
AZOR 04.03.2012 00:26
AZOR
Windows 7 starter jak změnit pozadí plochy http://universal-downloader.en.softonic.com/95000/ 95133…
ald 17.03.2012 18:28
ald
Zdravím, předem upozorňuji, že Windows 7 Starter v základní verzi neumožňuje nastavení pozadí. Je do…
GTR 21.05.2012 23:42
GTR
Je fakt, že Windows 7 Starter je dělaný pro Netbooky, aby byl co nejméně náročný na výkon, ale aspoň…
GTR 21.05.2012 23:47
GTR
Pozadie ma byt jednofarebne cierne, ked chce niekto cely den cumet na obrazok nech ide do galerie a…
MM.. 22.05.2012 02:00
MM..
díky, díky, díky! nemusím mít obrázek, ale ta windowsovská modrá mě štvala, tak už mám vlastní barvu…
zuzka-nereg. 31.07.2012 10:31
zuzka-nereg.
porsím vás žebych chtěl změnit tapetu polchy u windows7 starter nejde a to mě teda pěkně štve. :-(
Azurit1202 23.05.2012 10:55
Azurit1202
Znám nejjednoduší způsob jak změnit tapetu. Koukám že to nikoho nenapadlo. vyber si nějaký obrázek,…
Venca666 18.07.2012 10:48
Venca666
To je chytrý. Funguje to?
karel 18.07.2012 10:54
karel
funguje. aspon u mě. já měl taky stejný problém.
Venca666 18.07.2012 10:57
Venca666
A máš Windows Starter.
karel 18.07.2012 10:58
karel
měl. Ale já nejsem žádná lama, jako o sobě píše autorka příspěvku, tak vím jak se pohrabat v registr…
Venca666 18.07.2012 11:00
Venca666
Aha, to byl hodnotný příspěvek.
karel 18.07.2012 11:02
karel
a hrabat se v registrech nějakému laikovi bych nedoporučoval
Venca666 18.07.2012 11:04
Venca666
tak to potom vysvětluje úplně všechno. že jsem tak smělej, kterým směrem ses v tom registru hrabal?
kmochna 18.07.2012 11:03
kmochna
Pokud jsi dost znalý v nastavování systému není problém to najít. Pokud ne, nedělej to.
Venca666 18.07.2012 11:07
Venca666
tak to já to radši nebudu dělat. úplně jsem se z toho rozklepal.
kmochna 18.07.2012 11:08
kmochna
Já také, pán je totiž hutný odborník. Pozn.: Poněkud staré téma, aneb zasr*ny prázdniny...
ms 18.07.2012 11:18
ms
nelze věřit nicku venca666 s mailem václav777, to by taky nemuselo dopadnout dobře888 :-?
kmochna 18.07.2012 11:23
kmochna
Tak to teda nebudeme dělat, když nám to radí znalec. Původně psals, že to nastavils kliknutím myši,…
karel 18.07.2012 11:10
karel
Ale toto je poradna a proto zde chodí převážně neznalí uživatelé.Mohl bys tedy dát přesný postup na…
ajavar 18.07.2012 11:10
ajavar
Má váš uživatelský účet administrátorská práva? Zkuste Spustit program jako správce (pravé kliknutí…
Venca666 18.07.2012 11:16
Venca666
Jaký instalační program zase? Nepomáháš náhodou hodně lidem najednou a nespletl sis téma?
karel 18.07.2012 11:20
karel
I když to moc nedoporučuji, můžete se pokusit přepsat klíč v registru. Start - příkaz "regedit" (bez…
Venca666 18.07.2012 11:23
Venca666
Aha, to už tady ale loni psal lední brtník. Raději to ale zkoušet nebudu, když to neporučuješ. Napiš…
karel 18.07.2012 11:26
karel
Doporučuji mít obrázek uložený třeba v dokumentech: když budete držet SHIFT a kliknete na něj pravým…
Jirka77 18.07.2012 11:30
Jirka77
Cože?::)Co to má být?Raději toho nech.
ajavar 18.07.2012 11:23
ajavar
Vazeny pan Venca, v starteri to zmenit nejde a pravdepodobne ste Win7 starter vzivote nevidel. P.S.…
MM.. 26.07.2013 16:20
MM..
aha Ale já nejsem žádná lama, jako o sobě píše autorka příspěvku, tak vím jak se pohrabat v registr…
Alfonz.SPO 18.07.2012 11:04
Alfonz.SPO
Pozri si tento link: http://windows.microsoft.com/sk-SK/windows7/change -your-desktop-background-wal…
Lilinka 09.11.2012 07:49
Lilinka
- Mozna to zmenili, ale windows 7 "STARTER" nepodporoval zmenu plochy.
CoCoChanel 16.07.2013 08:22
CoCoChanel
Už jsem si stáhl a nainstaloval ten Oceanis Change Background W7 a zkoušel jsem tam dát novou tapetu…
žádná přezdívka 26.07.2013 16:10
žádná přezdívka
Já ti nevím, já jen o tom programu slyšel, a nikdy nezkoušel. takže ti moc neporadím. win starter sm…
Venca666 26.07.2013 16:13
Venca666
Hej pojde si kvoli tapete kupit druhe windows za 5tisic. Dobreee. pozadie sa da zmenit na cierne, u…
MM.. 26.07.2013 16:24
MM..
Já si nebudu kupovat normální Windows 7, za několik tisíc korun, protože na to nemám!!!!!
žádná přezdívka 26.07.2013 16:44
žádná přezdívka
PS: tohle jsem odpověděl vencovi666
žádná přezdívka 26.07.2013 16:47
žádná přezdívka
Teď jsem si odinstaloval ten oceanik, po odinstalování mi to napsalo, že mám restartovat komp. Resta…
žádná přezdívka 26.07.2013 17:05
žádná přezdívka
Ved si chcel zmenit pozadie tak teraz ho mas zmenene :) Ci co nevidis ani ikony? poslední
MM.. 26.07.2013 17:18
MM..

Klikneš si pravým tlačítkem myši na plochu a vybereš přizpůsobit. v okně klikneš na "Pozadí plochy" - doufejme, že to u verze Starter jde.

Byla bych ráda kdyby mi někdo napsal na email ....@seznam.cz.(nevím jak mám hledat odpovědi na můj dotaz)

Tohle je veřejná poradna, odpovídá se zde
http://pc.poradna.net/q/view/484811-windows-7-star ter, odpovědi )jak vidíš), se řadí pod tvůj dotaz

výmaz mailu (touchwood)

Ahojky...no právě nejde a jak mně Karel poslal adresu internetové stránky o Windowsech,tak jsem zjistila,že to nepůjde.Pravé tlačítko myši nic neumožnuje co se týká plochy-tapety a zkoušela jsem to i přes Piccasa.V obchodě moc preferují Windows 7 Starter a přitom je o ničem.Nechám si asi nainstalovat jinej Windows.Ha,ha...Děkuji mockrát za radu.S pozdravem Míša

Vše funguje jak má fungovat:-)ale jediná moucha tohoto programu je... že funguje pouze na Windows 7 - základním schéma :-( všude je tucet programu pro změnu pozadí plochy ale tento je nejvíc vystižny ale i tak není dokonaly...škoda, protože právě použivam klasické nastavení barevného schéma jelikož nemám zrovna výkonny system.jesli máte nějakej nápad jak vyřešit tento problem tak budu rád za každou pomoc. díky

nejde to , nainstalovaný to mam po restartovani to slo spustit, zmenil sem tapetu ale ta jen na ploše problikne a je tam zas ta stara modra, po restartovani pc tam asi deset vterin ta nova tapeta je ale pak zmizi a zas tam mam tu modrou puvodni takze bohuzel nelze

Tiež mám mininotebook asus eee s OS W7starter, skúšala som nainštalovať oceanic change background , otvoril sa mi program, zmenila som tapetu, odklikla uložiť zmeny, bliklo a nič, tapeta je stále tá istá ... vie niekto poradiť čo s tým ?

Jo a prosím vás ještě o jednu radu.Lišta dole i nahoře je tak široká,že nevidím u své oblíbené hry spodek a vršek kde konverzujeme.Dají se ty lišty nějak zúžit,nebo schovat nebo okno s hrou dopředu před ty lišty???Děkuji...děkuji...s pozdravem Míša

Fullscreen pokud hra podporuje, pokud nevíš jestli jo, tak nám napiš název té hry, pokud víš, že ne tak napiš, google určitě poradí.Jinak jaká lišta nahoře ? To jde zase o nějáký výmysl microsoftu ? Jestli ano, tak se to dá určitě nějak vypnout, a dole jde lišta snížit na 1 cm.
// možná to jde udělat i automatické schovávání a nebo schovat úplně, nevím, nepátral jsem po tom protože jsem to nikdy nepotřeboval.

Ahojky...říkals,že tá lišta nahoře se dá nějak schovat?Je to hra slovní fotbal na hry.cz.Jak bych teda zmenšila tu lištu dole na půl cm?Fakt nejde to okno s tou hrou dát nějak dopředu před ty nesmysly?Děkuji mockrát za odpověd...MÍŠA

no jestli chapu dobre tak to hrajes v intnetovim pohlizeci tak proste zkus zmacknout f11 a uvidis jestli to je to co potrebujes

Ten program je na nic. Sice ti dovolí změnit obrázek na ploše , ale na oplátku ti znemožní na plochu umísťovat zástupce.Budeš tam tedy mít jen Koš a Tento počítač. Plus se ti znemožní přístup přes nabídku start např. k dokumentům nebo obrázkům. Ten program bych rozhodně nedoporučovat.

Zdarec všichni. Než jsem se dostal k hledání problémů s pozadím, tak jsem aklivně vymazal nějaký souborek a plochu mám teď černou. I po nainstalování toho prográmku, pořád černá. Jen když zapínám komp, tak než naběhnou widowsy, tak tam na chvilku zvolené pozadí je, ale pak zase černo. Mohli byste mi někdo poslat ten souborek s orig windowsáckým pozadím?
Díky Matěj / matbiker@centrum.cz

Děkuji mnohokrát za všechny rady tady :)) skrz tohle forum já počítačový antitalent a blondýna jsem se proklikala na stránku, která mi vyřešila problém s černou obrazovkou, i z toho důvodu vůbec nefungoval výše zmíněný oceanis!! :( pokud by někdo měl stejný problém využijte http://www.sevenforums.com/customization/72020-pos sibly-fix-windows-7-start-black-wallpaper.html a tam se dočtete jak přes registry změnit tu černou obrazovku, a pak už můžete vesele stahovat a používat oceanis :)))) několika hodinová dřina ale stálo to za to :)

já jsem oravdu v koncích nejde mi stahnout oceanis! a problemi s černou obrazovkou taky nemám je to strašné asi nebudu mít nikdy novou tapetu než od windowsu7starter!!!!!!! jestli tyto problemi nemam jen ja tak si ten kdo je ma taky musi rikat to same vite ja mam asus eee mini PC tak se v tom moc nevyznam predtim jsem mela IBM a v tom nebyl zrovna moderni prohlizec ale vystacil mi a vse jsem tam bezpecne nasla!! ale tet tady na tom jsem uplne v p*deli ja se omlouvam za vulgarismus ale jinak by to neslo !!!! prosim pomozte mi důležité!!!!!:!::!:

ahoj , prosimťa zistila si ako sa da zmenit pozadie na win 7 starter? ja som si práve kupil mini notebook AUS EEE a mám tiež win 7 starter a mám problem zmeniť pozadie pracovnej plochy .... ak vieš tak môžeš mi napísať na: matus.rusnak468@gmail.com

Nejjednodušší je na internetu si najít obrázek v Exploreru (nevim jestli ostatni prohlizece umi) a kliknout na něm pravým myšítkem a rovnou vybrat nastavit jako pozadí.

Zdravím, předem upozorňuji, že Windows 7 Starter v základní verzi neumožňuje nastavení pozadí. Je dodáván pouze s jednou tapetou která nelze změnit. Pokud se vám to s nějakým (nebezpečným) prográmkem podaří, tak to ale každopádně zpomalí váš Netbook, protože mu dáte práci navíc. Když si dáte NÁPOVĚDU [F1] tak to tam najdete. Napište do vyhledávače změna tapety nebo tak nějak. Píšou tam něco, že to jde když uděláte nějaký UPGRADE systému, ale ještě jsem to nezkoušel.

Pozadie ma byt jednofarebne cierne, ked chce niekto cely den cumet na obrazok nech ide do galerie a ne do PC :) A na cierne pozadie ide zmenit aj starter, konkretne tusim ze v ovl.panely - nastavenia pre postihnutych ci jak to tam je sekcia zvysenie citatelnosti a tam kdesi je ze pozadie jednofarebne ci jak, nechce sa mi zapinat netbook.

Má váš uživatelský účet administrátorská práva? Zkuste Spustit program jako správce (pravé kliknutí na instalační program – Spustit jako správce).
Zkontrolujte na této systémové cestě, zda-li nemáte zaškrtnutou volbu Odebrat snímky pozadí (Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Centrum usnadnění přístupu\Nastavit zřetelnější zobrazení).

I když to moc nedoporučuji, můžete se pokusit přepsat klíč v registru.
Start - příkaz "regedit" (bez uvozovek) a najděte si tento klíč: HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop -> zde najděte řetězovou hodnotu "Wallpaper" a v ní přepište cestu k obrázku, třeba ("C:\Wallpaper.jpg"). Tak jsem o udělal.

Doporučuji mít obrázek uložený třeba v dokumentech: když budete držet SHIFT a kliknete na něj pravým tlačítkem myši, zobrazí se vám v kontextové nabídce možnost "Kopírovat jako cestu". Na to když kliknete, tak se vám do schránky uloží cesta k souboru, kterou pak stačí do té řádky v registru jen vložit (nemusíte ji tedy složitě vypisovat). Pak potvrdit a restartovat...

Vazeny pan Venca, v starteri to zmenit nejde a pravdepodobne ste Win7 starter vzivote nevidel. P.S. A nejde to ani cez registry a aj vacsina programov ktore to slubuju nefunguju akurat ti zaviria PC. Tak vas poprosim nesplietajte tu neotestovane kraviny.

Dufam ze to bolo dostatocne slusne aj pre tych 3 co furt sa im daco nepaci.

Už jsem si stáhl a nainstaloval ten Oceanis Change Background W7 a zkoušel jsem tam dát novou tapetu, zmačkl jsem uložit změny a ono to přebliklo na tu starou tapetu. Zkoušel jsem i restartovat počítač a znovu otevřu Oceanis Change Background W7, potvrdím tu tapetu kterou chci, zmáčknu uložit změny a zase .a dál: bis repete a da capo: nepomohlo to ani milion krát restartovat. Prosím o nějakou další radu. Děkuji.

Teď jsem si odinstaloval ten oceanik, po odinstalování mi to napsalo, že mám restartovat komp. Restartoval jsem ten komp a bylo to tady: černá plocha. měl jsem minule další problémy, nešlo přehrávat DVD ve Windows media player, už to jde. Měl jsem problémy nainstalovat Microsoft office 2010 kvůli produktovému klíči, už jsem to taky vyřešil a loni jsem se nemohl připojit na WIFINU, taky jsem to vyřešil ale černou plochu možná nevyřeším. Doufám že to tentokrát vyřeším vašema radama. Děkuji,moc tu radu potřebuji.