Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradí mi někdo s danou sestavou?

CPU AMD Athlon 64 3200+ BOX,s.939 nebo raději Optheron 144...je o 1000Kč držší, vyplatí se investovat??? Jak velký je mezi nimi rozdíl? jde to poznat?
MB Gigabyte K8N51PVMT-9, s.939, int. VGA GeFore 6150
DDR Kingston(2x256MB) CL3 nebo 512 MB CL 2.5
HDD WD 160 GB, SATA II
DVD NEC ND-4551
kisňa jakákoli....:-)na vzhledu mi nezáleží...kolem 1200Kč popřípadě mikro ATX
Je to asi za 14 000 Kč.....jde za tu cenu poskládat něco lepšího??? Prosím poraďte.
Děkuji za odpověď.

IP adresa je stejné, protože je to kolega z práce a píše ze stejnéko PC.Jsme na tom totiž stejně. A ten PC by měl umět nějaké foto a hlavně video, nejsem nějakéj hráč, ale samozřejmě nějakou hru by moh stíhat, není však podmínkou.

mikroatx bych určitě nebral zvlášť když chceš kupovat grafiku. a těch 2x256 je taky blbost v dnešní době.512tku a přikoupit.s nfore 4 a WD 250 Sata II jsem zažil nehezký problém a i podle swethardware.cz WD a Hitachi s nforce4 v režimu sata II blbnou. jedině to vzít někde kde to budeš moci vyměnit kdyby to blblo

no já fandím seagatům ale když jsem nedávno kupoval 300g tak v satě 2 nedělaj jenom myslím 2kiloa 5ti kilo.tak sem vzal tu jedničku. to wdčko šlo přepnout do režimu sata1 tak se to tak rozjelo.rozdíl mezi sata 1 a 2 je v testech max 6procent jak sem sledoval na svethardware.cz
tu je luxusní odkaz.díval jsem se na ten western ale na internetu o něm není tolik jako o hitachi a maxtoru takže možná to byla jenom výjimka-ale viděl jsem to navlastní oči8-).luxusní odkaz
http://www.svethardware.cz/disc_doc-NE61B14745234B 436C12570F200535F22.html?&all=1

takže s seagetem to bude šlapat i v sataII? i když tom není velký rozdíl, sataI a sataII, zajímá mě to......díky za odkaz, zajímavý......no a ke zbytku, jde to do kupy? nebo by se za ty peníze dalo složit něco lepšího?.....jak již jsem psal, zatím na hry moc nejsem:-D