Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi router

ahoj, jistě se tu najde nějaký odborník, který mi poradí. Ve svém domě bych si chtěla pořídit vlastní wifi síť, jen nevím jaký router si mám pořídit aby zvládl pokrytí celého domu (mám tři obydlená patra). Modem mám AirLive WL-5460AP. Snad někdo poradí. Děkuji

Tu co mas ty tak nie, pretoze je nastavena ako klient. ale tie co k nej pripojis nastavis ako ap a uz vysielat budu.
Vo vseobecnosti sa da povedat, ze wifi signal sa siri len v rovine nie v priestore preto je problem pokryt 3 poschodia jednym vysielacom (inymi slovami signal ti ide doboku ale uz nie dole a hore).

Ap s dvoma antenkami vyuzivaju diversity, cize anteny sa nedaju vyuzit tak ako si to ty predstavujes.
Vacsina ap umoznuje 3 mody, A, B a diversity. A je lava, B je prava a diversity su sice obe, ale sluzia na eliminaciu rusenia.
Su sice MIMO zariadenia, ale to sa bavime o niecom inom uz.