Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ČT TV na ploše

Jak mám udělat, abych měl na ČT 24 ikonku na ploše (nebo na ZOH TV). Jinak řečeno, potřebuji, abych měl na ploše ikonku, kterou, když otevřu, otevře se přehrávač (např. VLC) a v něm se přehraje TV.
Odkaz na stream mám, ovšem pokaždé musím otevřít VLC a odkaz manuálně zadat.
Neporadil by někdo ?

OS: Windows 7

Takze do poznamkoveho bloku si uloz dany stream ct24, viz nasledujici radek:

http://ctdir.visual.cz/iVysilani/Services/Streamin g/ClientPlaylist.aspx?id=NDk1NTA3NTMyfDYzNDAyMzA1O TMwMjE4NzUwMA==

Dany poznamkovy blok uloz na plochu s priponou m3u. Pak si na nej klikni pravym tlacitekm a vyber polozku "otevrit v" po rozbaleni nabidky vyber polozku "vyber defaltni program" (posledni polozka v nabidce). Tam vyber VLC, pokud tam neni v nabidce tak si klikni na dany tlacitko a najdi ho na disku. Zkontroluj, zdali je polozka "vzdy pouzit tento program" zatrzena. A nyni by to melo fungovat. :-)

Ten link se dynamicky meni a jeho platnost je omezena. Kdyz to prestanes prehravat, tak po nejakem case ztrati platnost.