Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Procesy

Zdravim vše mam windows 7 a myslim si že oproti windows xp mam spuštěno hodně aplikací
na windows XP jsem měl 13
a na Windows 7 57 čim to je ?
já se vtom moc nevyznám co mam vypnout a nechat být proto semka napíšu seznam a vy prosím poradte co není třeba
atieclxx.exe
atiesrxx.exe
audiodg.exe
avgcsrva.exe
avdchsva.exe
avgnsa.exe
avgrsa.exe
avgtray.exe *32
avgwdsvc.exe
conset.exe
csrss.exe
dwm.exe
explorer.exe
GoogleCrashHandler.exe
ISBEW64.exe
isass.exe
ism.exe
searchFilterHost.exe
searchindexer.exe
searchProtocolHost.exe
services
smss.exe
spoolsv.exe
sppsvc.ece
svchost.exe
systen
taskhost.exe
taskmgr.exe
tsvncache.exe
wininit.exe
winlogon.exe
wmpnetwk
ale vim že ty to aplikace potřebuju
PnkBstrA.exe
PnkBstrB.exe
Skype.exe
ICQ.exe
Chrome.exe
prosím poradte co mam vypnout aby to bylo jako u XP 13 procesů :-)
Windows 7 Ultimate 64-bit CZ
2Jádro
2GB ram
víc není třeba jak vim

Treba tady servicecfg.htm mas seznam sluzeb tusim ve win vista, ale v 7 je to podobne. Mas tam vysvetleno co ktera znamena a taky jak jsou defaultne nastaveny a jak je muzes nastavit. Zapisuj si ale co menis, je to prehlednejsi a bezpecnejsi. Mozna tam jsou uz sluzby na win 7, nehledal jsem to. Mozna najdes i nekde jinde neco jiny. Lidi co ti radi cvicit s hruskama neposlouchej. Nech je at si s tim cvici sami. Od takovych se nikdy nic nenaucis a nedozvis. Jen blby reci. Sam se nauc, co ktera znamena. Neni to nic hroznyho.