Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ms office excel

prosím potřebuji pomoci s kalkulačkou v excelu.

CENA    PLATBA HOT.    VÝŠE ÚVĚRU   POČ. SPLÁTEK    KOEFICIENT    SPLÁTKA
25000    2500             22500          0

ÚVĚR	KOEF.	PS
S 04	27,66%
S 06	18,97%
S 08	14,65%
S 12	10,32%
S 18	7,43%
S 24	5,96%
S 36
S 48
S 72

vzorek :cena - platba hot. = výše úvěru x koeficient = výše splátek.
prosím jak se dá vyplnit automaticky vrchní pole KOEFICIENT klikem na políčka s04 - s24, tak aby to napsalo správnou hodnotu koeficientu.

Zkus to pomoci SVyhledat

Osobne bych to delal jinak.
Nahore bych napsal zakladni udaje - Cenu, platbu hotove a vysi uveru
Dole bych primo spocital pro jednotlive druhy mesicni platbu a pocet splatek.
Bylo by to mnohem prehlednejsi - najednou bys videl kolik budou delat splatky jich bude (i kdyz to uz vis podle S 04 - 4 splatky apod.)