Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s mechanikou dvd

dobrý večer,mám malý problém s mechanikou dvd,hlásí se mi v ovládacích panelech-správce zařízení,i v tento počítač ale mechaniku nenajde žádný software,když jsem zkoušl originální dvd přehrát tak nic a jenom bylo to dvd dost teplé po vytažení

hlásí se mi v ovládacích panelech-správce zařízení,i v tento počítač

je uplne v rozpore s tvrdenim

mechaniku nenajde žádný software

Ked ju vidis v tentopocitac, tak ju SOFTWARE (explorer.exe) nasiel.

Ked chces prehrat originalne DVD tak musis mat nainstalovany nejaky DVD prehravac, alebo VLC player. Musis vidiet samozrejme v tentopocitac na tom DVD nejake zlozky (konkretne VIDEO_TS u video DVD) a v nej nejake subory (.ifo a .vob). Vidis ich?

Nechces napisat jasne ze cim a jak si to skusal prehrat, a co to znamena "tak nic", nech vie aj clovek bez jasnovideckych schopnosti posudit v com mas problem?

Nie je jasné čo sa pýtaš.
Nevieš čítať z DVD medií ? Napr. datové ? Aký typ ? CD číta ?
Nespustí sa ti prehrávač keď vložíš DVD film ?

Ináč, myslíš že akú informačnú hodnotu má: "DVD je teplé po vytažení" ?