Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede Google Chrome

Dobrý den, potřeboval bych poradit s prohlížečem Google Chrome. Před pár měsíci jsem jej stáhl a vše fungovalo bez problémů. Nyní před pár dny jsem jej chtěl standartně spustit a nic to neudělalo. Vyzkoušel jsem více možností jak dvojklikem na ploše, pravým tlačítkem myši na “spustit”, přes Start a nic nefungovalo. Napadlo mě ho odinstalovat a ani to nejde. Když jsem jej chtěl nainstalovat znova, tak mi to napsalo chybu. Ostatní prohlížeče(Mozila, IE) fungují bez potíží. Nevíte prosím kde je chyba? Děkuji za odpověď.

Tak přátelé, obracím se na vás jako řádný počítačový analfabet. Dnes se mi tento problém také projevil. Prostě s ničeho nic, nešel spustit Chrome. Zkusil jsem zapnout ohnivou lišku a taky ani ťuk. Jediné co chodilo byl Widlo E, ale ten zase nejsem ochotný používat. Už to vypadalo na šachmat, ale podařilo se mi chrome spustit kliknutím pravím a "spustit jako správce". Čáry máry Chrome naběhl. Super, přenastavil jsem tedy "vlastnosti" na "vždy spouštět jako správce" a sice se to ptá na souhlas (otravné), ale spustím to. Meritem dotazu, ale budiž: O co sakra jde? Takhle jsem přeci jen problém obešel, ale rád bych ho vyřešil. Žel vůbec netuším co se stalo. PS.: Ohnivé lišky stále nechodí (né, že by mi nějak chyběli...) Říkám si, esli oni ty ku... v mrkvosoftu neukuli na mě nějakou sviňinu...

Říkám si, esli oni ty ku... v mrkvosoftu neukuli na mě nějakou sviňinu...

U tebe to asi pokazil už tatínek...
Asi to máš zavirované/zaspajvérované. Odzaviruj to a odzaspajvéruj to. Udělej si nové profily prohlížeče. U Chrome tím, že smažeš starou složku někde v Data aplikací, ve Firefoxu je na to udělátko v Nápověda - Technické informace (nebo Start - Spustit - firefox.exe -p).

zdravím prosím toho kdo tomu rozumí nainstaloval jsem si Windouws Xp home Edition a nemám žádné ovladače de mi jenom pouze pár stránek na internetu furd my to píše když chci stáhnou třeba prohlížet tak to stáhnu normálně ale pak mi to píše že nebyla nalezena diskrétní knihovna co to je? nic my prostě nejde chybí my ovladače a nevím kde stáhnou když se my neotevře ulož to