Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno nechce se nainstalovat Nvidia Physx

Dobrý den, sehnal jsem si hru Metro 2033 a kdy jsem jí doinstaloval dotázalo se to na instalaci Nvidia Physx...naběhl dotaz ohledně licenčních podmínek a když jsem zadal že souhlasím a dal další napsalo to že při instalaci došlo k chybě a byla předčasně ukončena....
pokoušel jsem se ten Physx stáhnout samostatný na internetu a psalo to samé

můj OS: Win Vista ultimate SP2 32 bit

děkuji mockrát za všechny rady

Pro ty tapetáře, co nechápou: použijte zde níže popsaný způsob instalace. Lock. (touchwood)

Mám úplně stejný problém. Nejede mi kvůli tomu Metro. Vyřešili jste to nějak?

Já teda doplním, že jsem už zkoušel ledacos.
Od instalace s parametrem "/quiet" tak po spouštění jako administrátor.
Nepomohlo nic a nedaří se instalovat ten pekelný PhysX.

Pro hru je ale potřeba, jinak nejde spustit!

Problém byl vyřešen.
Postup u špatně udělaného instalátoru nVidia PhysiX je následující:

1) Pokud máte instalovanou starou verzi, odinstalujte ji ručně z ovládacích panelů (programy)

2) Instalátor spusťte s parametrem /quiet např. : PhysX_10.02.22_9.10.0222_SystemSoftware.exe /quiet

3) Vyčkejte tak 5 minut (program je v tomto režimu bez GUI, takže jeho činnost poznáte podle blikání disku)

4) Vyresetujte PC !! Jinak hra bude padat.

Tímto prosím o označení tohoto tématu jako vyřešené!

Stačilo si zadat vpravo nahoře Hledat - Physx.
Ale tak ještě jednou.
Ovladače grafické karty odinstaluj, na dočistění použij - Driver Sweeper a to včetně Physx . (zaškrtnout - nVidia,Ageta-Physx)
Znovu nové ovladače s Physx nainstaluj.